Koordynator wirtualnej recepcji – Rekrutacja zamknięta!

Dla nowo powstałej platformy telemedycznej poszukujemy osoby na stanowisko :

Koordynator wirtualnej recepcji.

Od kandydata/tki oczekujemy:

biegłość w poruszaniu się w środowisku komputerowym i internetowym

doskonała organizacja pracy

wysoka kultura osobista

mile widziane doświadczenie jako rejestrator/ka medyczny/a

Oferujemy:

praca zdalna

5 dni w tygodniu 7-15 + 1 sobota w miesiącu

wynagrodzenie podstawowe 3500 netto + premia 2,5 % od zysku

możliwość rozwoju

Zadania:

rejestracja wizyt pacjentów

koordynacja działań na linii lekarz -pacjent

kontakt zwrotny z pacjentem

układanie grafiku pracy lekarzy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wdrażana do objęcia docelowo stanowiska : Kierownika organizacyjnego. Po wdrożeniu standardów i wprowadzeniu kolejnych osób, jej zadaniem będzie zarządzanie platformą i podległym zespołem.

Zachęcamy do wysyłania cv na adres: telemedycyna@meritumhr.pl, w tytule maila prosimy wpisać Koordynator.

Jeśli macie Państwo pytania zapraszam do kontaktu: 695262626