Lekarz chorób wewnętrznych/ warmińsko-mazurskie

Szpital z oddziałem chorób wewnętrznych(liczący 30 łóżek), w niedalekiej odległości od Iławy (woj. Warmińsko-Mazurskie) zatrudni na stanowisko:
LEKARZ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Zakres obowiązków:
obowiązki lekarza oddziału: praca z pacjentami (badanie, zlecanie badań diagnostycznych, analiza wykonanych badań, przyjęcie do oddziału, przeprowadzenie procesu terapeutyczno-leczniczego podczas pobytu w oddziale, zaplanowanie zaleceń poszpitalnych, wystawianie recept i skierowań). Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie ze standardami obowiązującymi w oddziale wewnętrznym. Wykonywanie konsultacji internistycznych w innych oddziałach (chirurgiczny i ginekologiczno-położniczy). Praca w Izbie Przyjęć w ramach dyżurów w oddziale chorób wewnętrznych: kwalifikacja skierowanych pacjentów i przyjęcia do oddziału. Wykonywanie zabiegów inwazyjnych w ramach specjalizacji z chorób wewnętrznych: nakłucie jamy opłucnej, otrzewnowej, biopsja szpiku, zakładanie wkłuć obwodowych. Obstawa lekarska transportów medycznych pacjentów oddziału do innego szpitala.
Zadania uzupełniające:
Podnoszenie kwalifikacji-udział w szkoleniach oddziałowych i pozaszpitalnych.
Profil kandydata:
Specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych, mile widziane dodatkowe umiejętności np. wykonywanie badania USG, diagnostyki kardiologicznej czy endoskopia przewodu pokarmowego.

Forma zatrudnienia: kontrakt lub umowa o pracę.
Wymiar czasu pracy: pełen etat 160h miesięcznie.
Umowa na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie : do 15000zł brutto.
Dodatki pozapłacowe : mieszkanie służbowe.

Kontakt:
sekretariat@meritumhr.pl
795 558 884